SINGLE ACTIONS: Braňo Mazúch

Herectví jako aktivní stav těla a mysli. Od dekonstrukce k přenastavení. Herecká cvičení zaměřená na koncentraci, vytrvalost, vnímání, důslednost, sebereflexi, odbourávání bariér a rozhodné a sebevědomé překračování sebe.

Co když je to poprvé? Žádné „co když“ neexistuje. JE TO POPRVÉ. Teď a tady. Každý okamžik je
poprvé. Všechno je poprvé. Nezažíváme nic jiného než samá poprvé. Vždy je to poprvé. Nic se
neopakuje. Pouze to, co je poprvé, je živé, pravdivé a autentické. Radujme se z toho!

Braňo Mazúch (*1971)
Absolvent ekonomiky služieb a cestovného ruchu na Ekonomickej fakulte Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici a réžie a dramaturgie alternatívneho a bábkového divadla na KALD DAMU v Prahe. Režisér viac ako 40 činoherných, bábkových, tanečných a multimediálnych inscenácií v českých, poľských a slovenských divadlách. Pedagóg herectva na Katedre alternatívneho a bábkového divadla a pedagóg réžie v rámci anglického magisterského programu Directing of Devised and Object Theatre na KALD DAMU. Od októbra 2019 vedúci katedry ALD.

 
 
 
Ceny seminářů:
  • při zaplacení do 15. 3. 2024 – 700 Kč,
  • od 15. 3. 2024 – 800 Kč
  • na místě 1000 Kč
Plaťte převodem účet DS Odevšad o.s. s číslem 218993658/0300. Jako variabilní symbol uveďte své datum narození ve formátu rrmmdd a do Zprávy pro příjemce uveďte své jméno.

Pokud si účast na semináři, který jste zaplatili, včas rozmyslíte, dostanete část peněz zpět. Storno poplatek při odhlášení do 1. března 2024 je 50 % ze zaplacené částky, později se peníze už nevrací. Nejde o naši snahu vydělávat, ale do konce února musíme nakoupit potřebné pomůcky na semináře, zaplatit lektora a také potřebujeme mít představu o počtu posluchačů v jednotlivých seminářích.