Proces a Produkt 2023

Seminář Proces a Produkt

Proces a Produkt – Jan Mrázek a Pavel Skála

Seminář PROCES A PRODUKT bude probíhat od čtvrtka do soboty 9:00 – 13:00 a v odpoledních hodinách po domluvě.    

Seminář je tříletý a pro nové účastníky je uzavřený.

Seminář bude mít dvě části, dopolední a odpolední. Během dopolední části budou frekventatni hledat cestu k produktu na základě tématu, které otevřeli na JH. 

 

Pavel Skála je pedagogem na ZUŠ F. L. Gassmanna v Mostě, kde vede spoustu souborů. Dále působí jako lektor, organizátor a spolu Barborou Gréeovou nově zakládají dramacentrum v Mostě, které bude navazovat na Divadelní klub Školka. V neposlední řadě je líný workoholik, o víkendech se potuluje na KVD DAMU, je manžel a otec tří holek.

Co když je to naposledy? 

Jan Mrázek je divadelní lektor, improvizátor, muzikant. Nově absolvent KVD DAMU. V poslední době se pohybuje převážně v Polsku (studium režie na AST Kraków, stáž v Teatru Węgajty).

Co když je to naposledy?  

 

 

 

Ceny seminářů:
  • při zaplacení do 15. 3. 2023 – 650 Kč,
  • od 15. 3. 2023 – 800 Kč
  • na místě 950 Kč
Plaťte převodem účet DS Odevšad o.s. s číslem 218993658/0300. Jako variabilní symbol uveďte své datum narození ve formátu rrmmdd a do Zprávy pro příjemce uveďte své jméno.

Pokud si účast na semináři, který jste zaplatili, včas rozmyslíte, dostanete část peněz zpět. Storno poplatek při odhlášení do 1. března 2023 je 50 % ze zaplacené částky, později se peníze už nevrací. Nejde o naši snahu vydělávat, ale do konce února musíme nakoupit potřebné pomůcky na semináře, zaplatit lektora a také potřebujeme mít představu o počtu posluchačů v jednotlivých seminářích.