PO STOPÁCH PERFORMERA

Po stopách Performera

Nikdo přesně neví, kdo Performer je. Proslýchá se, že v oněch časech; dávných, pradávných (dokonce ještě před tím než Pavel Skála začal dělat PřeMostění) nebylo rozdílů mezi hercem, tanečníkem, mimem, pěvcem, storytellerem, improvizátorem, slamerem… Ti všichni povstali z jednoho – z Performera. Bojovníka, který se vydal do divadelního prostoru, nacházet tam sám sebe.

Jsou to samozřejmě jenom legendy (nikdo si nemůže pamatovat, co bylo před PřeMostěním), ale na workshopu Improvizace aneb po stopách Performera se z nich inspirujeme tím, že se pomocí her a technik různých druhů improvizace (zejména herecké, hlasové a pohybové) budeme pokoušet dozvědět víc o nás samých. To na co přijdeme, se nám pak bude hodit na jevišti i kdekoli jinde.

Jan Mrázek
Divadelní lektor, improvizátor, muzikant. Student KVD DAMU. V poslední době se pohybuje převážně v Polsku (studium režie na AST Kraków, stáž v Teatru Węgajty), kam se vydal po stopách Performera.

A jak vnímá „Najdi svůj odkaz“

Spíš vytvoř, než najdi, ne? A spíš něco pořádnýho, než odkaz, ne? Takže Vytvoř něco pořádnýho. Nacházet odkaz pak budou až ty, co přijdou po tobě.

 
SEMINÁŘ PO STOPÁCH PERFORMERA – pod vedením Jana Parníka Mrázka
 
Semináře budou probíhat od čtvrtka  2. 4. do soboty 4. 4. 2020, budou od 9:00 – 13:00 a účastnický poplatek je:
Ceny seminářů:
  • při zaplacení do 30. 1. 2020 – 650 Kč,
  • do 28. 2. 2020 – 800 Kč,
  • od 1. 3. 2020 – 900 Kč
Plaťte převodem účet DS Odevšad o.s. s číslem 218993658/0300. Jako variabilní symbol uveďte své datum narození ve formátu rrmmdd a do Zprávy pro příjemce uveďte své jméno.