Pro návštěvníky

Program 7. ročníku PřeMostění

PROGRAM:

programbetonverze (2)

 

 

Mináž / režie / odkud soubor je / druh divadla / místo konání / cena

ČTVRTEK 31.3.
14:00 VTAHU – VITA TRIVIUM
40 min / Marie Bravencová, Petr David / Brno / studentské / velký sál / 30,-

15:00 DS Chiméra – Vzdušné zámky
35 min / kolektiv souboru / Praha / amatérské činoherní / velký sál / 30,-

16:00 Čtvrtek Večer – fakof!
30 min / Pavel Skála / Most / amatérské činoherní / velký sál / 30,-

17:00 Diskuze / malý sál

19:30 Mladivadlo ZUŠ Litoměřice – Sen noci svatojánské
90 min / Lenka Pařízková a kolektiv souboru / Litoměřice / amatérské činoherní / velký sál / 50,-

21:30 BUDDETO! – O Jančuškovi a Marčušce
(doprovodné představení)

22:00 Petra Göbelová
(doprovodný koncert)

PÁTEK 1.4.
14:00 Relitky HMYZu – F. Racek /život a dílo/
60 min / Šimon Stiburek, Adam Pospíšil / Praha / experimentální / velký sál / 50,-

15:30 Protipóly – Pomsta z lásky
35 min / Lucie Tallerová / Kadaň / studentské / velký sál / 30,-

16:30 Divadlo SchachTa – Srdíčka
30 min / Jiří Beneš / Horní Jiřetín / amatérské činoherní / velký sál / 30,-

17:30 Diskuze / malý sál

19:30 Divadlo Toy Machine – Rytíři
(doprovodné představení) vstupné 80,- v předprodeji / 120,- na místě

21:00 DS Nabalkóně – Koexistence
60 min / Karel Vaněk, Markéta Zborníková, Michal Nagy / Olomouc / studentské / velký sál / 50,-

22:00 Diskuze

22:30 Člověk v písni
(doprovodný koncert)

SOBOTA 2.4.
14:00 TS Magdaléna – Zmizení Karla Polpety
20 min / Magdaléna Rellichová / Rychnov u Jablonce nad Nisou / studentské / velký sál / 30,-

15:00 Divadlo komorní svět – Smrt v růžovém
80 min / Martin Škorvaga / Praha / amatérské činoherní / malý sál / 50,-

17:00 DS Ty-já-tr – Poručík z Inichmoru
90 min / Luděk Horký / Praha / amatérské činoherní / velký sál / 50,-

19:30 Diskuze / malý sál

20:30 Divadlo Navenek – Paříšský kat
45 min / Jan Losenický / Kadaň / amatérské činoherní / velký sál / 50,-

21:30 Diskuze / Malý sál

NEDĚLE 3.4.
9:00 ///“MM///“ – Sami sobě
45 min /Jana Loosová a kolektiv souboru / Litvínov / studentské / velký sál/ 50,-

10:00 KUK! – Jídelna aneb Vařím, vaříš vaříme
50 min / Ivana Sobková / Praha / studentké / velký sál / 50,-

11:00 Stinné stránky – Malý Exupéry
25 min / Pavel Skála / Most / experimentální / velký sál / 30,-

12:45 Diskuze / malý sál

 

Minulý ročník:

přemostění (1) aftyna krylprogram

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *