2017

programbetonverze (2)

Zpravodaje

první číslo třetí číslo pátý číslo čtvrtý číslo druhý číslo

Jak to dopadlo:

MLADÁ SCÉNA

ČESTNÁ UZNÁNÍ

Kolektivu souboru Protipóly za autentickou výpověď v inscenaci ONI?!

Za režie inscenace Andrew Coffey souboru Vydýcháno.

Adéle Kočinové za herectví v inscenaci My.

Davidovi Bláhovi za herectví v inscenaci Limonádový Joe.

Tadeášovi Svobodovi za herectví v inscenaci Sen noci svatojánské.

CENY

Souboru Vydýcháno za kolektivní souhru v inscenaci Andrew Coffey.

Souboru Vydýcháno za scénografické řešení v inscenaci Andrew Coffey.

Souboru Vydýcháno za inscenaci Andrew Coffey.

Souboru Tvoje Bába za zpracování aktuálního tématu v inscenaci #zoufingtime

Souboru Tvoje Bába za režijně scénografické řešení v inscenaci #zoufingtime.

Souboru Tvoje Bába za inscenaci #zoufingtime.

Souboru Mladivadlo ZUŠ Litoměřice za scénografii v inscenaci Sen noci svatojánské.

ZVLÁŠTNÍ CENA POROTY

Souboru  FAKOV  za nezdolné úsilí v inscenaci Limonádový Joe.

DOPORUČENÍ

Soubor Vydýcháno s inscenací Andrew Coffey.

Soubor Tvoje bába s inscenací #zoufingtime.

 

 

DIVADELNÍ PIKNIK VOLYNĚ

ČESTNÁ UZNÁNÍ

Oliveru Sázavskému za herectví v inscenaci U konce s dechem.

Souboru STOPA za objevný námět v inscenaci Churchill byl zvíře.

Oliverovi Coxovi za herectví v inscenaci Prokletí rodu Baskervillů aneb pozor, zlý pes!

Souboru TY-JÁ-TR Načerno za režii inscenace Prokletí rodu Baskervillů aneb pozor, zlý pes!

Vojtěchovi Chalupovi za herectví v inscenaci Prokletí rodu Baskervillů aneb pozor, zlý pes!

DS Klas za režii k inscenaci Solaris.

Miroslavovi Nyklíčkovi z herectví v inscenaci Solaris.

Pavlovi Volfovi za herectví v inscenaci Absolutní zákaz.

CENY

Pavlovi Trnkovi za herectví v inscenaci Prokletí rodu Baskervillů aneb pozor, zlý pes!

DS Klas za scénografii k inscenaci Solaris

DS Klas za dramaturgii k inscenaci Solaris

Magdaléně Nucové za herectví v inscenaci Solaris.

DS Klas za inscenaci Solaris.

Divadelní ateliér domu UM za herectví v inscenaci Pes, noc a nůž

Divadelní ateliér domu UM za dramaturgii v inscenaci Pes, noc a nůž

Divadelní ateliér domu UM za režii v inscenaci Pes, noc a nůž

Divadelní ateliér domu UM za inscenaci Pes, noc a nůž

Divadelnímu duu Toť za inscenaci Toť divadlo.

DOPORUČENÍ

Divadelnímu duo Toť s inscenací Toť divadlo.

DS Klas s inscenací Solaris.

NOMINACE

Divadelní ateliér domu UM s inscenací Pes, noc a nůž.

 

 

ŠRÁMKŮV PÍSEK

ČESTNÉ UZNÁNÍ

Souboru Kabaret Sauvignon za inscenaci Výběr z hrozných

CENY

Souboru Kabaret Sauvignon za textovou předlohu k inscenaci Výběr z hrozných.

DOPORUČENÍ

Kabaret Sauvignon s inscenací Výběr z hrozných.